Villa Kunerad

Komfortné ubytovanie pod Vysokými Tatrami

Vítame Vás v rodinnom penzióne Villa Kunerad, ktorý sa nachádza v centre Vysokých Tatier v obci Starý Smokovec.

Poskytujeme ubytovanie v dvoj, trojlôžkových izbách a rodinných apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením.

Penzión sa nachádza v centre Starého Smokovca v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry, len 3 minúty chôdzou od pozemnej lanovky na Hrebienok a 5 minút od zastávky Tatranskej električky a autobusovej stanice.

Je tiež výbornou východiskovou polohou pre vysokohorskú turistiku, zimné športy, ako aj wellness a plávanie v okolitých hoteloch.

Ubytovaným hosťom je k dispozícii bezplatné uzamykateľné parkovisko priamo pred penziónom.

Ak plánujete pobyt vo Vysokých Tatrách, aktívnu turistiku alebo len oddych v čistom a kľudnom prostredí, navštívte penzión Villa Kunerad, určite sa Vám bude u nás páčiť.


Stravovanie

Hosťom sú v prípade záujmu podávané raňajky formou švédskych stolov v našej jedálni v prízemí penziónu.

Dospelá  osoba - 7 EUR / 1 deň      l     Dieťa do 10 r. 5,5 EUR / 1 deň

Na obedy a večere je možné využiť miestne reštaurácie alebo kolibu v blízkosti penziónu. Ubytovaní hostia majú zľavu vo výške 10% v niektorých reštauračných zariadeniach v Starom Smokovci.


Aktivity v regióne Tatry a Spiš

Villa Kunerad vzhľadom ku svojej polohe a prírodným bohatstvám má ideálne podmienky pre oddych, športovanie a relax. V blízkom sú bohaté možnosti turistiky, kúpania, lyžovania, poznávania pamiatok a histórie podtatranského regiónu, spišských miest, Zamaguria a tiež športových aktivít: plávanie, tenis, golf, squash, bowling alebo cyklisticko-korčuliarsky chodník. 

Počas letnej sezóny pešia turistika a cykloturistika: Tatranský národný park Vysoké Tatry, Pieninský národný park (možnosť uskutočnenia výletov na pltiach na rieke Dunajec), možnosť navštíviť aj termálne kúpaliská AquaCity-Poprad s najčistejšou vodou na Slovensku, pre našich hostí poskytujeme zľavu 15%. 

Počas zimnej sezóny lyžovanie a zimné športy: Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Zjazdové trate vo Vysokých Tatrách ako aj v obciach a podhorí (Lopušná dolina a iné), Sánkarská dráha z Hrebienka do Starého Smokovca, Bežecké trate, Lyžiarske školy, Klziská ...